Segítő vásár a sétányon

A Tagore sétányon termékbemutatót és vásárt rendeznek július 16-án a fogyatékossággal élők termékeiből. Az egymással párhuzamosan több hazai nagyvárosban zajló rendezvénysorozat célja, hogy tovább erősödjön a fogyatékkal élők társadalmi elfogadottsága. Videó a vásárról.

 

Segítő Vásár fővédnöke Dr. Bóka István polgármester. A megnyitón részt vesz Soltész Miklós szociális és családügyért felelős államtitkár.

A programot az Emberi Erőforrások Minisztériuma Szociális és Családügyért Felelős Államtitkárságának megbízásából a Salva Vita Alapítvány szervezi. Idén a programsorozat országos méretűvé bővült, a már hagyománnyá vált karácsonyi vásár mellett (Budapest, Millenáris) a vidéki nagyvárosokban is bemutatják és megismertetik a nagyközönséggel azokat a kézzel készített, kiváló minőségű magyar termékeket, melyeket megváltozott munkaképességű dolgozók gyártanak. Füred mellett Debrecen, Miskolc, Pécs, Békéscsaba és Győr csatlakozott az eseményhez.

A Tagore sétányon lévő vásárról készült videó itt.

balatonfured.hu

Olvass tovább

Hozzászólások lezárva.