Oldal kiválasztása

Álláslehetőség Balatonfüreden

Szerző: | 2019-07-23.

A 77 ING Kft. a világpiacon sikeres és elismert vállalkozás, mely orvoselektronikai eszközök fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. Ez a stabil hátterű, magyar tulajdonú vállalat évről-évre dinamikusan fejlődik, melyet nemzetközi elismertségének köszönhet.

Bővülő csapatunkba üzemvezető-helyettes munkatársat keresünk.
Főbb feladatok, munkák:

13 megmunkáló központ (3 db DMG eszterga,11 db DMG 3, 4 és 5 tengelyes megmunkáló központ) üzemeltetése; 40 fő operatív irányítása és konstruktív együttműködés más osztályokkal (Logisztika, Fejlesztés, Minőségbiztosítás, Management stb.).

Az álláshoz tartozó elvárások:

felsőfokú végzettség kapcsolódó szakterületen;
CNC megmunkálásban szerzett minimum 5 éves szakmai tapasztalat;
minimum 5 éves vezetői tapasztalat;
megoldásközpontú, folyamatszemléletű gondolkodás.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

ABAS vállalatirányítási rendszer ismerete;
CNC eszterga és maró programozói ismeretek;
multinacionális tapasztalat.
Balatonfüred környéki lakhely.

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem.
Innovatív termékek és technológiák.
Kiemelkedő mértékű cafeteria juttatáscsomag.
Tiszta, rendezett, modern, családias munkakörnyezet.

Állás, munka területe(i):
Gyártás, Termelés
Gyártás, Termelés vezető
Teljes munkaidő
Szükséges tapasztalat:
5-10 év szakmai tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:
Nem igényel nyelvtudást
Munkavégzés helye:
8230 Balatonfüred, Lapostelki utca 9.

Egyéb juttatások: cafeteria

Jelentkezési határidő: 2019. 08. 16.

(X)

Ne maradjon le a város legfontosabb híreiről!

Iratkozzon fel hírlevelünkre és értesüljön első kézből Balatonfüred híreiről!

Olvass tovább

Programok

< 2023 >
Május
H.K.Sze.Cs.P.Szo.V.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Hírek, Agora

Hírek

Agora

  • nemecsek2024-03-28 09.53AgoraSzerintem összekapcsolódik a fejekben, de aki gondolkodik azt is tudja, hogy vannak törvények amiket illene betartani. A varjak védett állatok,
  • Akkor én nem értem2024-03-27 18.33AgoraHogy ha annyira dübörög a turizmus (amire ugye azt mondták, hogy nem cél, hanem eszköz; csak tudnám, hogy mihez, mert
  • dühös füredi2024-03-23 20.42AgoraArra itt nincs pénz, csak ötcsillagos szállókra. Talán jún. után lesz. A feleségem egy hetes kabátját is összerondították, de a

HOZZÁSZÓLÁSOK

Hirdetés

anigifwpbradafaloda
anigifwpmozi
Wow Banner Fekvo Szoveg V2 2
Bahart