Íme, az útvonal:
Huray – Honvéd – Garay János – Endrődi Sándor – Horváth Mihály – Jókai Mór – Perczel Mór – Köztársaság utca (itt a parkolóban megállóhely).
Fürdő – Kósa Pál – Magyar – Bajcsy-Zsilinszky – Dózsa György – Siske – Vázsonyi utca (a buszmegállóban megállóhely).
Óvoda – Diófa – Mérleg – Pacsirta – Csárda – Malom köz – Vásárcsarnok (megállóhely).
Arácsi – Lóczy Lajos – Vajda János – Balaton – Lóczy Lajos – Ifjúság utca (a játszótér előtt megállóhely).
Pálóczy Horváth Ádám – Madách Imre – Vaszary Gábor – Séta – Arad – Ibolya – Nádor – Jókai – Blaha – Kisfaludy – Zákonyi Ferenc utca – Széchenyi tér – 71. számú főút – Huray utca.